خرید چمن مصنوعی با قیمت و کیفیت تضمین شده

خرید چمن مصنوعی با قیمت و کیفیت تضمین شده

فاصله گرفتن از زندگی ماشینی و قرار گرفتن در فضای سبز و طبیعت حس خوشایندی ایجاد می کند. مجموعه لیان چمن ، شرکت فروش چمن مصنوعی تهران ، طی سالهای گذشته کوشیده است  با ایجاد فضای سبز و طبیعی در قالب چمن مصنوعی حس زندگی متفاوت تری را برای شما همراهان ایجاد کند.

چمن مصنوعی در واقع همان کفپوش یا پادری است که کاملا به چمن های طبیعی شبیه است. چمن مصنوعی تحولی اساسی در صنعت دکوراسیون داخلی و خارجی ایجاد کرده و همچنین در عرصه ورزشی. چمن مصنوعی را در باشگاه های ورزشی ، در پارک ها ، حیاط ها ، بالکن ها می توان مشاهده کرد.

شرکت لیان چمن بیش از ده سال است که در صنعت چمن مصنوعی در تهران فعالیت دارد. گروه لیان چمن می تواند محیط زندگی و فضای ورزشی شما را متفاوت تر از قبل می کند. انتخاب و خرید چمن مصنوعی کار تخصصی می باشد و اغلب اوقات نیاز به مشاوره تخصصی دارد.

فروش چمن مصنوعی تهران ، عوامل تاثیرگذار

فروش چمن مصنوعی تهران - لیان چمن

امروزه چمن دارای  تنوع  و کیفیت های بسیاری متفاوتی است ، هر محصول ویژگی منحصر به فردی دارد که بر روی قیمت چمن مصنوعی تاثیر مستقیمی دارد. به طور کلی می توان گفت هزینه چمن مصنوعی به عوامل مختلفی بستگی دارد:

 

 • ارتفاع چمن مصنوعی
 • میزان نخ به کار رفته
 • نوع نخ به کار رفته
 • میزان تراکم بافت
 • ضخامت نخ
 • نوع پوشش بکینگ(Backing) بکار رفته
 • تک بافت یا دو بافت بودن
 • نوع محصول و رنگ آن

چمن مصنوعی تزئینی - لیان چمن

ارتفاع چمن مصنوعی 

 

هرچه ارتفاع چمن مصنوعی بیشتر باشد ، مواد اولیه بیشتری مصرف می شود و طبعا قیمت چمن مصنوعی بیشتر خواهد شد.

 

 1. میزان نخ بکار رفته
 2. هر چقدر تعداد نخ خروجی از یک گره بیشتر باشد ، در قیمت چمن مصنوعی تاثیر دارد.

 

 1. نوع نخ بکار رفته 
 2. یکی از تاثیرگذارترین عوامل در قیمت چمن مصنوعی نوع نخ است که به تکنیک برش الیاف بستگی دارد.

 

 1. میزان تراکم بافت 
 2. میزان تراکم طولی و تراکم عرضی چمن مصنوعی است هرچه فاصله خطوط دوخت کمتر و سرعت دستگاه دوخت بیشتر باشد تراکم چمن مصنوعی بیشتر خواهد بود ، هرچقدر تراکم چمن بیشتر باشد طبیعتا نخ بیشتری استفاده شده و قیمت چمن مصنوعی نیز بیشتر خواهد شد.

 

 1. ضخامت نخ
 2. هر چقدر ضخامت نخ چمن مصنوعی بیشتر باشد ، قیمت آن نیز بیشتر خواهد شد. لازم به ذکر است که چمن مصنوعی با نخ ضخیم تر لزوما محصول مرغوبی نخواهد بود و فقط به کارآیی آن بستگی دارد.

 

 1. نوع پوشش بکینگ بکار رفته
 2. چمن مصنوعی ها با بکینگ pu یا پلی یورتان چمن های گرانی هستند. لزوما پوشش بکینگ pu بهتر و با کیفیت نیست فقط کاربرد خاص دارد.

 

 1. تک بافت یا دو بافت بودن 
 2. در چمن های مصنوعی دو بافت به واسطه استفاده از الیاف مکمل در لابه لای الیاف اصلی ، بافت باعث میشود که چمن مصنوعی دو بافت گران تر از چمن مصنوعی تک باشد.

 

در کل میتوان گفت عوامل تاثیر گذار بر قیمت چمن مصنوعی مقدار نخ بکار رفته و کیفیت نخ بکار رفته است.

 

سوال پر تکرار این است چمن طبیعی ارزان تر است یا چمن طبیعی ؟ 

 

بر اساس تحقیقات انجام شده هزینه صرف شده برای خرید چمن مصنوعی ، قابل قیاس با هزینه ای که برای نگهداری و مراقبت از چمن طبیعی طی سال ها داریم، چمن مصنوعی یک هزینه برای خرید و نصب دارد و می توانیم سالهای متمادی از آن استفاده کنیم این در صورتی است که چمن طبیعی دائما نیاز به مراقبت ، آب ، کود و هرس کردن دارد.

وقتی اسم چمن مصنوعی به میان می آید با خود فکر میکنید که هزینه خرید چمن مصنوعی و نصب آن و متریال نصب مثل چسب نصب بالاست باید یادآور شویم که چمن مصنوعی طول عمر و دوام  بالایی دارد وسالها میتواند سر سبز باقی بماند. چمن مصنوعی نیاز به مراقبت ، آبیاری ، آفت کشی ، دستگاه چمن زنی و نیروی انسانی ندارد ، این عوامل باعث میشود که چمن مصنوعی مقرون به صرفه تر از چمن طبیعی باشد.

 

اگر قصد خرید چمن مصنوعی را دارید ، مجموعه لیان چمن در کنار شماست تا با انتخاب چمن مصنوعی با کیفیت و مناسب رضایت شما را جلب کند و در این راستا به شما خدمات ارائه می دهد.

این خدمات شامل فروش چمن مصنوعی ورزشی ، چمن مصنوعی تزئینی ، برای استفاده در اماکن تجاری ، اداری ، باشگاه های ورزشی ، منازل و مهدکودک ها می باشد.

انتخاب و خرید چمن مصنوعی با کیفیت ، کار دشواری است. گروه لیان چمن با بیش از ده سال سابقه در تولید انواع چمن مصنوعی ورزشی، تزئینی با کیفیت و با قیمت مناسب مشغول به فعالیت است. شما عزیزان می توانید با ارتباط با کارشناسان متخصص و مجرب لیان چمن به صورت آنلاین و یا تماس تلفنی، انتخاب مناسبی داشته باشید. 

لیان چمن دارای شعبه های متعددی در تهران و سایر شهر می باشد که دسترسی خرید را برای شما راحت کرده و دارای خدمات فروش ، پس از فروش ، نصب و پس از نصب  است و همچنین ارسال نمونه چمن مصنوعی به صورت کاتالوگ و فروش چمن مصنوعی به سراسر ایران. از افتخارات مجموعه لیان چمن که طی 10 سال گذشته حتی یک مورد نارضایتی در مورد رنگ رفتگی چمن مصنوعی ، از بین رفتگی چمن ، افت کیفیت نصب نداشته. این مرکز فروش بدون واسطه است که در قیمت آن تاثیر به سزایی دارد. لازم به ذکر است محصولات مجموعه لیان چمن دارای یک سال گارانتی و پشتیبانی فنی می باشد. 

 

5/5 - (1 امتیاز)

ارسال یک دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

0
X