آنچه باید قبل از انتخاب چمن مصنوعی بدانید!

آنچه باید قبل از انتخاب چمن مصنوعی بدانید!

یک چمن سبز زیبا در حیاط مایه مباهات هر صاحب خانه است. بسیاری از مردم علاقه مندان به چمن کاری هستند و از زمان و تلاش خود برای کامل کردن چمن خود دریغ نمی کنند. با این حال، همه شرایط مناسب برای رشد و نگهداری یک چمن عالی را ندارند. چمن مصنوعی زیبا، بسیار با دوام، بسیار کاربردی و نگهداری آسان، امروزه هم در داخل و هم در فضای باز مورد استفاده قرار می گیرد. با توسعه فناوری تولید و مواد مورد استفاده، چمن مصنوعی اکنون به طور صادقانه از ظاهر طبیعی چمن مانند با ترکیب ضخامت ها و رنگ های مختلف الیاف تقلید می کند. بهترین برند چمن مصنوعی می تواند یک راه حل عالی برای حیاط، تراس یا بالکن باشد.

در این متن به شما نشان خواهیم داد:

 • – چرا چمن مصنوعی را انتخاب کنید؟
 • – آیا نصب آن آسان است و چقدر زمان می برد
 • – نحوه نصب چمن مصنوعی در بالکن یا تراس
 • – نحوه نصب چمن مصنوعی در حیاط
 • – نحوه نگهداری چمن مصنوعی
 • – چرا باید چمن مصنوعی را انتخاب کرد؟
 • – فضای سبز زیبا، مرتب و امن.
 • – 25 مدل از بهترین برند چمن مصنوعی

دوام طولانی چمن مصنوعی باعث می شود رنگ سبز آن برای مدت طولانی زنده بماند. چمن مصنوعی بادوام است، در برابر آفتاب محو نمی شود، در برابر سایش مقاوم است و لیز نمی خورد. چمن مصنوعی مرغوب و متراکم فضای دلپذیری را در خانه، حیاط و همچنین در کافه یا باغ رستوران برای شما فراهم می کند.

رطوبت را جذب نمی کند و در برابر آب و هوا (باران، برف) مقاوم است. این یکی از مزایای بزرگ چمن مصنوعی است، بنابراین برای کافه‌ها و رستوران‌های فضای باز توصیه می‌شود.

بدون هزینه نگهداری اضافی نگهداری چمن مصنوعی آسان است، نیازی به چمن زنی یا آبیاری ندارد. به همین دلیل، برای زمین های بازی، زمین های ورزشی بسیار مناسب است، زیرا قبض برق را کاهش می دهد و آب و زمان ارزشمند را صرفه جویی می کند.

مناسب برای نگهداری و طراوت برای دکوراسیون!

چمن مصنوعی تزئینی

خرید چمن مصنوعی علاوه بر اینکه برای زمین های بازی، زمین های بازی و محوطه های استخر مناسب است، راه حل خوبی برای تراس ها و بالکن ها است! در ترکیب با گیاهان گلدان طبیعی و مبلمان باغ، می توانید به راحتی واحه سبز خود را برای لذت ایجاد کنید.

تراس یا بالکن خود را به مکانی برای تفریح تبدیل کنید

آیا می خواهید فضای بهاری را در تراس یا بالکن خود ایجاد کنید؟

بهترین برند چمن مصنوعی تزئینی را به عنوان یک جزئیات جدید به بالکن خود اضافه کنید و از زیبایی روزهای بهاری و تابستانی در فضایی با طراوت لذت ببرید.چمن مصنوعی ظاهر زیبای هر بالکن را تکمیل می کند و حتی یک بالکن کوچک را به مکان مورد علاقه شما برای یک مکالمه دلپذیر در حین نوشیدن قهوه یا چای تبدیل می کند.

چمن مصنوعی در رستوران ها و کافه ها

چمن مصنوعی پوشاننده تراس ها و باغ های کافه یا رستوران می تواند به شما کمک کند تا محیط مناسبی را برای لذت بردن از یک دوره آفتابی زیبا ایجاد کنید.

ظاهری مجلل

بهترین مدل های چمن مصنوعی

ظاهری مجلل از چمن خود را انتخاب کنید که توسط چمن مصنوعی ارائه شده است. چمن مصنوعی به دلیل تراکم بالاتر، ارتفاع شمع 30 میلی متر و کیفیت عالی، حسی از تجمل را ارائه می دهد و آن را به گزینه ای عالی برای حیاط، مناظر، محوطه استخر، تراس و بالکن تبدیل می کند.

راحتی راه رفتن و ظاهر چمن طبیعی را با دوام رنگ تضمین شده و نگهداری آسان فراهم می کند. پشتی با سوراخ هایی که برای زهکشی طبیعی آب طراحی شده است، در برابر تمام شرایط آب و هوایی نامطلوب مقاوم است.

لمس طبیعت برای هر فضا

چمن مصنوعی پرادو جلوه ای از چمن را به شکل طبیعی اصلی خود ایجاد می کند.پرادو با ارتفاع شمع 17 میلی متر، انتخاب خوبی برای هر فضای بیرونی یا داخلی است. این باعث صرفه جویی در منابع (آب، برق) و کوتاه شدن زمان تعمیر و نگهداری حیاط می شود. تعمیر و نگهداری آسان است، بنابراین به عنوان دکوراسیون تراس یا بالکن نیز توصیه می شود.

آیا نصب چمن مصنوعی آسان است؟

چمن مصنوعی به راحتی در بالکن نصب می شود زیرا سطح آن کوچک است و می توان چمن را در یک قسمت برش داد.نصب چمن مصنوعی در حیاط کمی پیچیده تر است.

نصب آن در تراس یا بالکن چقدر و در حیاط چقدر طول می کشد؟

بالکن یا تراس (سطوح سخت: بتن، سرامیک): پایه باید دارای ریزش جزئی باشد تا در صورت بارندگی یا شرایط آب و هوایی مشابه از احتباس آب در زیر چمن جلوگیری شود، زیرا این آب باقیمانده در نهایت بوی نامطبوعی ایجاد می کند.نصب چمن مصنوعی روی سطوح سخت (بتنی، سرامیک و …) در یک روز قابل انجام است.

چمن مصنوعی

حیاط: چمن ها، ریشه ها، شاخه ها و سایر موانع موجود باید حذف شوند. زمین را از عمق 7.5 تا 20.5 سانتی متر حفر کنید، قلوه سنگ بیندازید و محکم بکوبید تا سطحی جاذب و سخت فراهم شود که چمن روی آن قرار گیرد. فعالیت های آماده سازی نیازمند ماشین آلات ساختمانی سنگین برای کوبیدن قلوه سنگ است.نصب چمن مصنوعی به این روش 5-7 روز طول می کشد.

چمن مصنوعی چگونه نصب می شود؟

چه قصد دارید چمن مصنوعی را روی یک سطح طبیعی، بتنی یا سرامیکی قرار دهید، راهنمای ما در مورد نحوه نصب چمن مصنوعی به شما کمک می کند این فرآیند را با موفقیت و به راحتی انجام دهید.

نصب چمن مصنوعی در بالکن یا تراس

اگر می خواهید بهترین برند چمن مصنوعی را روی سطح سخت (بتن، سرامیک) نصب کنید، این راهنمای ساده نصب چمن مصنوعی را دنبال کنید:

 1. ارتفاع و طول را تخمین بزنید

قبل از قرار دادن چمن مصنوعی روی زمین، عرض و طول آن را تعیین کنید.

 1. منطقه را تمیز کنید

قبل از نصب چمن مصنوعی روی بتن یا سرامیک، سطح را به خوبی تمیز کنید تا مطمئن شوید که سطح کاملاً یکنواخت است و تمام ناخالصی ها پاک شده است.

 1. چمن مصنوعی خود را تنظیم کنید

از آنجایی که به صورت رول در دسترس است، تنها کاری که باید انجام دهید این است که آنها را روی سطح مشخصی پهن کنید و در جای مناسب قرار دهید. به خاطر داشته باشید که جهت چمن باید برای هر رول جداگانه در یک جهت باشد.اجازه دهید چمن مصنوعی شما حدود 24 تا 48 ساعت استراحت کند که از هر گونه چین خوردگی جلوگیری می کند. پس از جا افتادن آن، چمن را با چاقوی تیز برش دهید. رول ها باید به دقت اندازه گیری شوند، بریده شوند و یکی پس از دیگری قرار گیرند.

بهترین مدل های چمن مصنوعی

نیازی به ترکیب تسطیح نیست، اتصالات با نوار چسب دو طرفه به هم چسبانده می شوند یا نوارهای نساجی خاصی در زیر درزها قرار می گیرند که روی آنها چسب PU برای آب بندی درزها قرار می گیرد.اگر چمن مصنوعی را روی سطح چوبی مانند عرشه نصب می‌کنید، می‌توانید به راحتی چمن خود را با استفاده از چسب یا نوار چسب یا با استفاده از میخ تعمیر کنید.

آیا می خواهید چمن مصنوعی را فقط به طور موقت نصب کنید؟

از طرف دیگر، برای داشتن ظاهری تزئینی، می توانید فقط چمن مصنوعی خود را روی زمین بگذارید و مطمئن شوید که انتهای آن را محکم کنید تا از بالا آمدن آن توسط باد جلوگیری کنید. با قرار دادن مبلمان باغچه یا گلدان روی آن می توانید این مشکل را حل کنید.

نصب چمن مصنوعی در حیاط

استفاده از چمن مصنوعی در حیاط خلوت روز به روز رواج بیشتری دارد. اگر می خواهید در قسمتی از حیاط خلوت خود چمن مصنوعی داشته باشید، برای درست کردن آن چه کاری باید انجام دهید.توصیه می کنیم دستورالعمل نصب چمن مصنوعی را مطالعه کنید یا می توانید یک نصاب حرفه ای برای اطمینان از نصب بی نقص چمن خود استخدام کنید.

اول از همه، مواد مورد نیاز برای نصب چمن مصنوعی خود را جمع آوری کنید: آس، بیل، چرخ دستی، بیل زدن، کلنگ و غیره، یک چاقوی جراحی، یک نوار با کیفیت بالا، مقداری چسب فضای باز.ارتفاع، عرض و طول منطقه ای که قرار است چمن مصنوعی روی آن گذاشته شود را مشخص کنید تا سطحی که می خواهید روی آن کار کنید واضح باشد. همانطور که در دستورالعمل نصب زیر توضیح داده شده است، منحصراً بر روی آوارهای کوبیده نصب می شود.

برای قرار دادن چمن مصنوعی در حیاط به درستی ۱۰ مرحله زیر را دنبال کنید:

چمنزار را بردارید

قبل از صاف کردن پایه، تمام پوشش گیاهی، ریشه، کود، سنگ های بزرگ و غیره باید حذف شود. قبل از شروع کار، بررسی کنید که آبپاش ها و تاسیسات برقی کار کنند. آنها باید کمی زیر سطح زمین چمن مصنوعی برنامه ریزی شده قرار گیرند. سطح قبل از قرار دادن چمن برای جلوگیری از رشد علف های هرز از طریق چمن مصنوعی درمان می شود.

تهیه پایه چمن مصنوعی

تنظیم صحیح پایه برای پایداری چمن مصنوعی حیاتی است. بین 7.5 تا 20.5 سانتی متر قلوه سنگ باید به طور مساوی کل منطقه را بپوشاند. به طور معمول، 1 متر مکعب شن برای 30.52 متر مربع چمن مصنوعی استفاده می شود (اگر بین 7.5 سانتی متر تا 10 سانتی متر پوشش گیاهی جابجا شده باشد).

پایه را صاف کنید

سطح را مرطوب کنید و از یک غلتک یا صفحات ارتعاشی برای صاف کردن مواد پایه استفاده کنید.فشردگی حداقل 90٪ رسیده است. وقتی خشک شد، سطح باید سفت و بدون چین و چروک باشد.

وقتی پایه گذاشته شد

مهم است که بالای چمن مصنوعی 1.25 سانتی متر بالاتر از سطح سخت باشد. منطقه برنامه ریزی شده نیز ممکن است دارای تمایل باشد، لازم نیست کاملا صاف باشد. ما به شما توصیه می کنیم که spr

ابتدا پایه را با یک آفت کش پاک کنید. در صورت لزوم، در صورتی که چمن باید در انتهای خود (با میخ) ثابت شود، در محیطی که برای چمن مصنوعی در نظر گرفته شده است، یک عرشه یا چوب تصفیه شده قرار دهید.

نصب چمن مصنوعی

چیدن صحیح رول ها بسیار مهم است. چمن مصنوعی را باز کنید تا هر رول رو به یک جهت باشد.

در صورت وجود چین و چروک، لازم است که رول ها روی سطح صاف و زیر نور آفتاب پخش شوند. توصیه می کنیم چمن مصنوعی را روی یک سطح پهن کنید و بگذارید بین 24 تا 48 ساعت استراحت کند.

 1. برش و نصب چمن مصنوعی

برای قرار گرفتن مناسب در چمن مصنوعی، ابتدا باید آن را پهن کرده و به حال خود رها کرد و جابجایی نهایی دقیقاً روی مواد تماس (چوب، بتن، بهاتون …) انجام شود.

بنابراین، قبل از تثبیت و چسباندن، چمن مصنوعی باید بریده شود. چمن مصنوعی را می توان به راحتی با چاقوی جراحی برش داد. استفاده از قیچی نیز امکان پذیر است، اما چاقوی جراحی توصیه ماست.

چمن مصنوعی را در پشت برش دهید تا ابعاد با سطحی که قرار است روی آن گذاشته شود مطابقت داشته باشد.

 1. انتهای چمن مصنوعی را ثابت کنید

به منظور مونتاژ اتصالات چمن خود، با رعایت دستورالعمل های روی محصولات، از چسب با کیفیت بالا و چسب فضای باز استفاده کنید. قبل از اینکه لبه های چمن را بکشید و چیز سنگینی روی آن ها قرار دهید، نوار را بگذارید و چسب بزنید. این را می توان با گلدان، سنگ یا سایر مواد سنگین به دست آورد.

دو رول چمن مصنوعی را با یک چسب برای همه شرایط آب و هوایی به هم بچسبانید تا شبیه یک کل به نظر برسد. را رفع کنید

با استفاده از میخ های خاکی 15×17 سانتی متری در امتداد لبه ها چمن بزنید. قبل از کوبیدن آنها، به دلیل انقباض احتمالی، اجازه دهید چمن به مدت 48 ساعت استراحت کند. پایه ها را در هر 30 سانتی متر قرار دهید و 3 سانتی متر مواد اضافی در انتهای آن باقی بگذارید.

پس از آن، آبپاش ها را روشن کرده و تأیید کنید که آنها و تاسیسات الکتریکی کار می کنند.

 1. پر کردن چمن مصنوعی با ماسه و لاستیک

مواد پرکننده ماسه سیلیکونی برای محافظت و حفظ ساختار استفاده می شود.چمن مصنوعی. به منظور توزیع یکنواخت مواد مورد استفاده برای پر کردن، مهم است.که مقدار زیادی از مواد به یکباره روی چمن قرار نمی گیرد. وقتی چمن مصنوعی مرطوب است مواد پرکننده را بار نکنید.

 1. توزیع مواد پرکننده

مواد پرکننده را روی پخش کننده (مانند کاشت بذر علف) قرار دهید و دوز سنج را تنظیم کنید.

به 5 یا متوسط همیشه ابتدا از ماسه استفاده کنید. با استفاده از برس سخت صنعتی یا جارو برقی، چمن مصنوعی را به صورت عمودی بین هر لایه مواد برس بزنید. مسواک بزنید تا ارتفاع چمن 2 سانتی متر و ارتفاع نوک آن 1.25 سانتی متر شود. با استفاده از شلنگ، تمام سطح را اسپری کنید تا مواد به درستی ته نشین شوند.

 1. از خودت لذت ببر!

سپس استراحت کنید و از چمن مصنوعی جدید خود لذت ببرید که در طول هر فصل به همان اندازه زیبا خواهد بود.

وقتی به زمین های ورزشی و باغ رستوران ها مربوط می شود

علاوه بر چمن مصنوعی برای کاربری مسکونی، گزینه ای در بین بهترین برند چمن مصنوعی برای استفاده تجاری نیز وجود دارد، بنابراین اگر به دنبال چمن مصنوعی برای کافه یا رستوران، زمین بازی یا زمین ورزشی هستید، توصیه می کنیم چمن مصنوعی تجاری را انتخاب کنید.

هنگامی که به زمین های ورزشی با چمن مصنوعی مربوط می شود، فرقی نمی کند فوتبال، بیسبال، راگبی یا هر ورزش دیگری باشد، چمن مصنوعی Tarkett FieldTurf ایمنی و عملکرد ورزشکاران را فراهم می کند و سرمایه گذاری طولانی مدت را برای صاحبان زمین تضمین می کند.

اگر می خواهید چمن مصنوعی تجاری شما به صورت حرفه ای نصب شود، بهترین راه حل استخدام یک نصاب خبره است که چمن را به درستی نصب کند.اگر علاقه مند به چمن مصنوعی برای استفاده تجاری هستید: برای باغ کافه یا رستوران، زمین ورزشی، زمین بازی یا اگر سوال دیگری دارید، می توانید از اینجا با ما تماس بگیرید.

چمن مصنوعی چگونه باید نگهداری شود؟

مسواک زدن گاه به گاه حیاتی است و می تواند به صورت مکانیکی یا دستی با استفاده از چنگک انجام شود. در صورت لزوم به راحتی با آب ساده تمیز می شود.

انواع چمن مصنوعی

اگر چمن مصنوعی را انتخاب نکرده اید

در مجموعه های خود ما به شما ارزش خوبی برای پول ارائه می دهیم. برای اطلاع از قیمت بهترین برند چمن مصنوعی و سایر اطلاعات لطفا از فروشگاه های ما دیدن فرمایید.در ادامه به معرفی 25 نوع از چمن مصنوعی پرطرفدار میپردازیم.

چمن مصنوعی مدل دیوار سبز نقش برجسته شمشادی 25×25 سانتی متر

چمن مصنوعی مدل دیوار سبز نقش برجسته شمشادی 25×25 سانتی متر

ابعاد: 25x25x5 سانتی‌متروزن: 150 گرمجنس: پلی اتیلن ضد آفتاب
چمن مصنوعی مدل 10 سایز 2x1 متر

چمن مصنوعی مدل 10 سایز 2×1 متر

ابعاد: 100x200x1 سانتی‌متروزن: 4000 گرمجنس: پلی پروپیلن
چمن مصنوعی مدل نواری کد z60 سایز 5x500 سانتی متر

چمن مصنوعی مدل نواری کد z60 سایز 5×500 سانتی متر

ابعاد:500x5x15 سانتی‌متروزن:500 گرمجنس:پلاستیک
چمن مصنوعی مدل تایل کلیک سایز 40x40 سانتی متر

چمن مصنوعی مدل تایل کلیک سایز 40×40 سانتی متر

ابعاد: 40x40x3 سانتی‌متروزن: 400 گرمجنس: پلاستیکسایر توضیحات: ابعاد این چمن مصنوعی 40 در 40 سانت میباشد
چمن مصنوعی مدل 10 سایز 2x1 متر

چمن مصنوعی مدل 10 سایز 2×1 متر

ابعاد: 100x60x0.8 سانتی‌متروزن: 1500 گرمجنس: پلی پروپیلین
چمن مصنوعی آسیا چمن مدل ياس سايز 200x100 سانتی متر

چمن مصنوعی آسیا چمن مدل ياس سايز 200×100 سانتی متر

ابعاد:200x100x0.8 سانتی‌متروزن:3000 گرمجنس: پلي اتيلن
چمن مصنوعی آسیا چمن مدل صدف کد 15 سایز 200x100 سانتی متر

چمن مصنوعی آسیا چمن مدل صدف کد 15 سایز 200×100 سانتی متر

ابعاد: 200x100x1.5 سانتی‌متروزن: 3500 گرمجنس: پلي اتيلن
چمن مصنوعی آسیا چمن مدل صدف کد 25 سایز 1x1 متر

چمن مصنوعی آسیا چمن مدل صدف کد 25 سایز 1×1 متر

ابعاد: 100x100x2.5 سانتی‌متروزن: 2500 گرمجنس: پلی پروپیلین
چمن مصنوعی آسیا چمن مدل صدف کد 15 سایز 100x60 سانتی متر

چمن مصنوعی آسیا چمن مدل صدف کد 15 سایز 100×60 سانتی متر

ابعاد:100x60x1.5 سانتی‌متروزن:1500 گرمجنس: پلی پروپیلین
چمن مصنوعی مدل تایل کلیک سایز 30x30 سانتی متر

چمن مصنوعی مدل تایل کلیک سایز 30×30 سانتی متر

ابعاد:30x30x1 سانتی‌متروزن:300 گرمجنس: پی وی سی
چمن مصنوعی مدل E16 بهاری 0.3×2 متر

چمن مصنوعی مدل E16 بهاری 0.3×2 متر

ابعاد:200x30x2 سانتی‌متروزن:1500 گرمجنس:الیاف مصنوعیسایر توضیحات: خصوصیات چمن مصنوعی
چمن مصنوعی آسیا چمن مدل صدف کد 25 سایز 200x100 سانتی متر

چمن مصنوعی آسیا چمن مدل صدف کد 25 سایز 200×100 سانتی متر

ابعاد:200x100x2.5 سانتی‌متروزن:4000 گرمجنس:پلي اتيلن
چمن مصنوعی آسیا چمن مدل صدف کد 25 سایز 100x60 سانتی متر

چمن مصنوعی آسیا چمن مدل صدف کد 25 سایز 100×60 سانتی متر

ابعاد: 100x60x2.5 سانتی‌متروزن: 2000 گرمجنس: پلی پروپیلین
چمن مصنوعی مدل E16 بهاری 0.3×2 متر

چمن مصنوعی مدل E16 بهاری 0.3×2 متر

ابعاد:300x100x25 سانتی‌متروزن:5000 گرمجنس:منوفیلامنت (پلی اتیلن)سایر توضیحات: چمن مصنوعی مدل بهاره کد 400
چمن مصنوعی آسیا چمن مدل صدف فر سایز 100x100 سانتی متر

چمن مصنوعی آسیا چمن مدل صدف فر سایز 100×100 سانتی متر

ابعاد:100x100x1.5 سانتی‌متروزن:2500 گرمجنس: پلی پروپیلین
چمن مصنوعی مدل بهاری Europe-B15 سایز 3×1 متر

چمن مصنوعی مدل بهاری Europe-B15 سایز 3×1 متر

ابعاد:100×300 سانتی‌مترجنس:الیاف مصنوعی بانخ هلندی
چمن مصنوعی آسیا چمن مدل یاس سایز 1x1 متر

چمن مصنوعی آسیا چمن مدل یاس سایز 1×1 متر

ابعاد:100x100x0.8 سانتی‌متروزن:2000 گرمجنس:پلی پروپیلین
چمن مصنوعی مدل موکتی 11 سایز 100×200 سانتی متر

چمن مصنوعی مدل موکتی 11 سایز 100×200 سانتی متر

ابعاد:200x10x100 سانتی‌متروزن:2500 گرمجنس:الیاف پلاستیکیسایر توضیحات:ساخت از مواد اولیه و درجه یک
چمن مصنوعی مدل تایل سایز 30×30 سانتی متر

چمن مصنوعی مدل تایل سایز 30×30 سانتی متر

ابعاد:30x30x2 سانتی‌متروزن:350 گرمجنس:پلی اتیلنسایر توضیحات: در تعیین میزان سفارش دقت
چمن مصنوعی مدل 15 میل سایز 1x3 متر

چمن مصنوعی مدل 15 میل سایز 1×3 متر

ابعاد:100x300x2.5 سانتی‌متروزن:10000 گرمجنس:پلاستیک

5/5 - (1 امتیاز)

ارسال یک دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

0
X